Corner brelok
Cena katalogowa (netto): 4.58zł
Vision ściereczka do okularów
Cena katalogowa (netto): 2.46zł
Tampa szklana kostka
AP808806
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklana kostka. Produkt zapakowany w ozdobne pudełko, zamykany na zatrzask magnetyczny.
od 23.99zł
netto
Cena katalogowa:
31.15zł
Dostępne od ręki: 972 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło |
| Wymiar produktu | 40×40×40 mm |
| Waga produktu | 208.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 48 |
| Wymiary kartonu (cm) | 27×34×25 cm |
| Kod celny | 7013990090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.