Lampka LED gwiazdka VIRGINIA
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Pojemnik na pędzle do makijażu
Cena katalogowa (netto): 0.00zł
Świeczka JOSEFA
7316566
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Świeczka dekoracyjna w szklanym pojemniku z bambusowym wieczkiem. Świeczka pakowana w kartonik.
od 26.95zł
netto
Cena katalogowa:
35.00zł
Dostępne od ręki: 2 474 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Wymiar produktu | ⌀ 6,7 x 8 cm |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,340 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 34.5 x 35.5 x 19 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,300 kg |
| Materiał | bambus, szkło, wosk |
| Kolor | przeźroczysty |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571032538 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.