Marinara nóż do pizzy
Cena katalogowa (netto): 6.48zł
Coleman zestaw koktailowy
Cena katalogowa (netto): 64.84zł
Sullery zestaw sztućców
AP722195
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
5 szt. komplet sztućców ze stali nierdzewnej w poliestrowym etui RPET. W zestawie widelec, nóż, łyżka, słomka do picia i szczotka do czyszczenia.
od 19.37zł
netto
Cena katalogowa:
25.16zł
Dostępne od ręki: 8 203 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 75×245×20 mm |
| Waga produktu | 172.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 80 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34.5×26.5×35.5 cm |
| Kod celny | 8215201000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.