Tokei zegar ścienny z bambusa
Cena katalogowa (netto): 58.14zł
Coloxmor świąteczna gra memory
Cena katalogowa (netto): 19.47zł
Sukubo otwieracz / multi tool
AP808088
Cena katalogowa (netto): 12.30zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Otwieracz do butelek i korkociąg ze stali nierdzewnej z bambusową obudową.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
6431 w 24-48h
0 w 5-10 dni
15000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 135×40×13 mm |
| Waga produktu | 79.16667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 120 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52.5×16×27 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Sukubo otwieracz / multi tool - naturalny | |
| 2026-07-03 | 5000 |
| 2026-09-28 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.