Runfree niestandardowe etui na opaskę na telefon
Cena katalogowa (netto): 30.19zł
PrintSun personalizowany pasek do okularów przeciwsłonecznych RPET
Cena katalogowa (netto): 12.86zł
Subyard Badge Niestandardowa smycz sublimacyjna
AP716908
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Smycz RPET wykonana na zamówienie z uchwytem na identyfikator z papieru w full kolorze. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną po obu stronach. Pasuje do identyfikatorów o wymiarach do 108x134x3 mm. Min. ilość: 100 szt.
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 108×623 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4823908580 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.