Ferry kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 17.89zł
Fertote torba na zakupy"fairtrade"
Cena katalogowa (netto): 9.61zł
Suber kubek PP
AP800593-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek z tworzywa sztucznego PP z podstawą z naturalnego korka, 400 ml.
od 9.04zł
netto
Cena katalogowa:
11.74zł
Dostępne od ręki: 4 141 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, naturalny |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | ø84×105 mm |
| Waga produktu | 102 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44.5×46×23 cm |
| Kod celny | 3924100090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.