PrintSun Zip personalizowane etui na okulary przeciwsłoneczne RPET
Cena katalogowa (netto): 26.27zł
Lysio chusta na głowę
Cena katalogowa (netto): 3.00zł
Subdal Colour Square personalizowany medal
AP716845-01T
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wykonany na zamówienie, kwadratowy akrylowy medal z full kolorową grafiką. Na smyczy RPET z nadrukiem sublimacyjnym. Cena obejmuje sublimację i druk UV LED. Min. ilość: 100 szt.
od 8.18zł
netto
Cena katalogowa:
10.62zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny, transparentny czarny, transparentny czerwony, transparentny niebieski, transparentny pomarańczowy, transparentny różowy, transparentny zielony, transparentny żółty |
|---|---|
| Materiał | akryl |
| Wymiar produktu | 70×500 mm |
| Waga produktu | 13 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.