Sukubo Mini otwieracz do butelek / brelok
Cena katalogowa (netto): 7.65zł
Redisha Mono kubek ze stali nierdzewnej z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Strobba szklany kubek z recyklingu
AP800576
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ze szkła pochodzącego z recyklingu z bambusową pokrywką, 300 ml. W pudełku z papieru kraft.
od 15.49zł
netto
Cena katalogowa:
20.12zł
Dostępne od ręki: 1 636 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | Szkło z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø80×103 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×23.5×26 cm |
| Kod celny | 7013379900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Strobba szklany kubek z recyklingu - transparentny | |
| 2026-06-05 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.