Basher długopis RABS
Cena katalogowa (netto): 1.01zł
Thruster długopis RABS
Cena katalogowa (netto): 0.69zł
Streaky Tall kubek termiczny
AP808233-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Izolowany kubek termiczny z podwójnymi ściankami, wykonany ze stali nierdzewnej z recyklingu, z pokrywką z tworzywa ABS. 600 ml.
od 28.41zł
netto
Cena katalogowa:
36.89zł
Dostępne od ręki: 1 939 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, ciemnoniebieski, czarny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø87×176 mm |
| Waga produktu | 272 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×47×20.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Streaky Tall kubek termiczny - biały | |
| 2026-09-07 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.