Fitty butelka sportowa RPET
Cena katalogowa (netto): 13.98zł
Repetus kubek podróżny
Cena katalogowa (netto): 31.30zł
Streaky Grab kubek termiczny
AP808234-80
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Izolowany kubek termiczny z podwójnymi ściankami, wykonany ze stali nierdzewnej z recyklingu, z pokrywką z tworzywa ABS. Pojemność 470 ml.
od 27.55zł
netto
Cena katalogowa:
35.78zł
Dostępne od ręki: 3 793 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, ciemnoniebieski, czarny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø86×130 mm |
| Waga produktu | 276 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 59.5×47×16 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.