Catimor kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 36.89zł
Basher długopis RABS
Cena katalogowa (netto): 1.01zł
Streaky Go butelka izolowana
AP808232-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka izolowana próżniowo, z podwójnymi ściankami, wykonana ze stali nierdzewnej z recyklingu, z plastikową pokrywką PP. Pojemność 500 ml.
od 31.42zł
netto
Cena katalogowa:
40.81zł
Dostępne od ręki: 4 358 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, ciemnoniebieski, czarny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø73×225 mm |
| Waga produktu | 272 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×41×25 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.