Jardin zestaw narzędzi ogrodowych
Cena katalogowa (netto): 65.96zł
Wooyo jo-jo/yo-yo
Cena katalogowa (netto): 2.59zł
SteelCart brelok / żeton do wózków
AP809562
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok z żetonem do wózków ze stali nierdzewnej.
od 2.33zł
netto
Cena katalogowa:
3.02zł
Dostępne od ręki: 74 601 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
150 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 23×73×1 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52×19×14 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| SteelCart brelok / żeton do wózków - srebrny | |
| 2026-07-10 | 50000 |
| 2026-09-28 | 100000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.