Sonata słuchawki bezprzewodowe
Cena katalogowa (netto): 32.42zł
Glode długopis RABS
Cena katalogowa (netto): 1.33zł
Spatuboo szpatułka do gotowania
AP800752-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Silikonowa szpatułka do pieczenia z bambusową rączką.
od 4.30zł
netto
Cena katalogowa:
5.59zł
Dostępne od ręki: 2 601 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | silikon |
| Wymiar produktu | 220×33×9 mm |
| Waga produktu | 24 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 57×31×34 cm |
| Kod celny | 3924100090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Spatuboo szpatułka do gotowania - czerwony | |
| 2026-07-31 | 5000 |
| Spatuboo szpatułka do gotowania - niebieski | |
| 2026-07-31 | 5000 |
| Spatuboo szpatułka do gotowania - zielony | |
| 2026-07-31 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.