LoveShine brelok
Cena katalogowa (netto): 4.36zł
ShineCart żeton do wózka / brelok
Cena katalogowa (netto): 4.30zł
Soccer brelok otwieracz
AP808156-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Otwieracz do butelek w kształcie stroju sportowego wykonany z recyklingowanego plastiku ABS z metalowym brelokiem.
od 2.66zł
netto
Cena katalogowa:
3.46zł
Dostępne od ręki: 39 044 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | ABS z recyklingu |
| Wymiar produktu | 66×80×5 mm |
| Waga produktu | 28 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37.5×27×48.5 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.