Denver przywieszka na bagaż
Cena katalogowa (netto): 3.69zł
Zeffer dziecięcy T-shirt sportowy
Cena katalogowa (netto): 12.42zł
Skycap zestaw podróżny
AP791976-05
Cena katalogowa (netto): 10.95zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw podróżny z dmuchaną poduszką, opaską na oczy i zatyczkami do uszu. Dostarczany w dopasowanym kolorystycznie, aksamitnym opakowaniu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2691 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, popielaty |
|---|---|
| Materiał | mikrofibra |
| Wymiar produktu | 175×110 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×37×23 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Skycap zestaw podróżny - czerwony | |
| 2026-09-01 | 3000 |
| Skycap zestaw podróżny - czarny | |
| 2026-09-01 | 10000 |
| Skycap zestaw podróżny - popielaty | |
| 2026-09-01 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.