Połyskliwe paski na szprychy rowerowe
Cena katalogowa (netto): 20.16zł
Zestaw narzędzi "opona" 25 el. | Marvin
Cena katalogowa (netto): 39.14zł
Składany organizer samochodowy
V8724-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składany organizer samochodowy, 2 długie i 2 krótkie uchwyty, kieszeń przednia i dopasowane kolorystycznie dno
od 25.03zł
netto
Cena katalogowa:
31.68zł
Dostępne od ręki: 19 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, jasnozielony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | non-woven (80 g/m2), karton |
| Wymiar produktu | 28 x 34 x 24 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 524 |
| Opakowanie produktu | polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37 x 32,5 x 36 cm |
| Waga kartonu | 11,1 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Składany organizer samochodowy - niebieski | |
| 2026-08-20 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.