Fitgrip butelka sportowa RPET
Cena katalogowa (netto): 18.45zł
Sipcount Butelka motywacyjna RPET
AP800696-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Matowa butelka sportowa z tworzywa RPET z motywującym oznaczeniem objętości i czasu, z automatycznie otwieraną klapką z blokadą bezpieczeństwa i paskiem do noszenia. Pojemność 1000 ml. Bez BPA. Nie nadaje się do napojów gazowanych.
od 16.79zł
netto
Cena katalogowa:
21.80zł
Dostępne od ręki: 2 293 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały matowy, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, transparentny, zielony |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø72×280 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×41×59 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Sipcount Butelka motywacyjna RPET - biały matowy | |
| 2026-09-24 | 3000 |
| Sipcount Butelka motywacyjna RPET - niebieski | |
| 2026-09-24 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.