Woolly drewniane sztućce
Cena katalogowa (netto): 0.24zł
CreaPint Papierowa podkładka , okrągła
Cena katalogowa (netto): 1.90zł
Sinicus pałeczki bambusowe
AP806658-01
Cena katalogowa (netto): 3.13zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pałeczki bambusowe z pomalowanymi końcówkami, 2szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10786 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | bambus |
| Wymiar produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 58.5×26×41 cm |
| Kod celny | 4419120000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Sinicus pałeczki bambusowe - biały | |
| 2026-06-08 | 5786 |
| 2026-06-22 | 5000 |
| Sinicus pałeczki bambusowe - żółty | |
| 2026-08-24 | 1711 |
| Sinicus pałeczki bambusowe - niebieski | |
| 2026-08-24 | 3700 |
| Sinicus pałeczki bambusowe - czarny | |
| 2026-06-22 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10867 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.