Banie czapka zimowa
Cena katalogowa (netto): 9.41zł
Reggie czapka z daszkiem
Cena katalogowa (netto): 6.71zł
Shoop samolot
AP761889-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Samolot składany z pianki EVA.
od 2.66zł
netto
Cena katalogowa:
3.46zł
Dostępne od ręki: 5 728 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | Pianka EVA |
| Wymiar produktu | 127×40×150 mm |
| Waga produktu | 7 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 720 |
| Wymiary kartonu (cm) | 61×32×50 cm |
| Kod celny | 9503009590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.