Loffel torba na zakupy RPET
Cena katalogowa (netto): 16.21zł
Timber sofhell RPET
Cena katalogowa (netto): 122.98zł
Shoffel torba na zakupy RPET
AP722322-77
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Filcowa torba na zakupy RPET z wyjątkowo długimi uchwytami i dnem. Z charakterystyczną metką RPET.
od 10.76zł
netto
Cena katalogowa:
13.98zł
Dostępne od ręki: 6 020 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Materiał | Filc PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 400×420×150 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×48×44 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.