Takai zegar
Cena katalogowa (netto): 27.39zł
Resboo kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 35.60zł
Sesboo kubek termiczny
AP800303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny ze stali nierdzewnej z recyklingu, z podwójnymi ściankami i bambusową pokrywką, 300 ml.
od 24.85zł
netto
Cena katalogowa:
32.27zł
Dostępne od ręki: 1 630 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø78×102 mm |
| Waga produktu | 186 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×46×26 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.