Legion butelka aluminiowa
Cena katalogowa (netto): 22.36zł
Andy długopis dotykowy
Cena katalogowa (netto): 3.35zł
Salo kubek
AP812002-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Biały ceramiczny kubek, z kolorowym środkiem, 350 ml.
od 11.62zł
netto
Cena katalogowa:
15.09zł
Dostępne od ręki: 4 007 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø95×105 mm |
| Waga produktu | 345.83333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 48 |
| Wymiary kartonu (cm) | 51.6×31.7×47.6 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Salo kubek - niebieski | |
| 2026-09-10 | 5040 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.