Velin świąteczna zabawka pluszowa, bałwan
Cena katalogowa (netto): 13.91zł
Corpad Multi wielofunkcyjna podkładka pod mysz
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
Sakkum mysz optyczna
AP735511-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bezprzewodowa mysz optyczna w obudowie z tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu i aluminium pochodzącego z recyklingu. Działa z baterią 1AA, dostarczaną bez baterii.
od 24.96zł
netto
Cena katalogowa:
32.42zł
Dostępne od ręki: 1 374 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | ABS z recyklingu |
| Wymiar produktu | 110×25×60 mm |
| Waga produktu | 62.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 32×39.5×54 cm |
| Kod celny | 8471607000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.