Edison personalizowana torba na kabel do ładowarki EV
Cena katalogowa (netto): 92.24zł
Willys multitool
Cena katalogowa (netto): 5.36zł
Ruloid długopis bezatramentowy z linijką
AP800493-01
Cena katalogowa (netto): 5.70zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bezatramentowy długopis z aluminium pochodzącego z recyklingu z końcówką do ekranów dotykowych i końcówką piszącą ze stopu metalu, który utlenia papier. Z sześciokątnym korpusem zawierającym linijki 11 cm i 4 cale. Ten długopis pisze podobnie do ołówka, a także można go wymazywać.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
8000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø9×150 mm |
| Waga produktu | 17 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×35×16 cm |
| Kod celny | 9608990000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Ruloid długopis bezatramentowy z linijką - biały | |
| 2026-06-10 | 5000 |
| 2026-09-28 | 3000 |
| Ruloid długopis bezatramentowy z linijką - czarny | |
| 2026-06-10 | 3000 |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Ruloid długopis bezatramentowy z linijką - srebrny | |
| 2026-06-10 | 3000 |
| 2026-09-28 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.