Trance Przezroczyste słuchawki bezprzewodowe RABS
Cena katalogowa (netto): 50.07zł
Mitim długopis do czyszczenia słuchawek
Cena katalogowa (netto): 6.68zł
Rofint słuchawki bezprzewodowe
AP734130-05
Cena katalogowa (netto): 75.66zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczne, wykonane ze słomy pszenicznej, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki stereo (TWS) z funkcją zestawu głośnomówiącego w etui z ładowarką. W zestawie kabel USB do ładowarki.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
24 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, naturalny, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | słoma pszeniczna |
| Wymiar produktu | 46×29×46 mm |
| Waga produktu | 32 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 30×40×20 cm |
| Kod celny | 8518300090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.