Puglia korek do szampana
Cena katalogowa (netto): 9.95zł
Rondy zakładka do książki
Cena katalogowa (netto): 1.62zł
Robusta termos
AP804202
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos ze stali nierdzewnej z podwójną ścianką. 500 ml.
od 17.65zł
netto
Cena katalogowa:
22.92zł
Dostępne od ręki: 2 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø65×240 mm |
| Waga produktu | 287.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 24 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46.5×26×30.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.