Carle worek do kolorowania
Cena katalogowa (netto): 4.14zł
Carya notatnik
Cena katalogowa (netto): 3.35zł
Robert kieliszek barmański
AP741832
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Miarka ze stali nierdzewnej do odmierzania 1 lub 2.
od 4.30zł
netto
Cena katalogowa:
5.59zł
Dostępne od ręki: 8 450 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø39×65 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 32×28×38 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.