Suffil butelka ze stali nierdzewnej
Cena katalogowa (netto): 25.04zł
Pizzax nóż do pizzy
Cena katalogowa (netto): 11.74zł
Rissip butelka ze stali nierdzewnej
AP722813-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej z pokrywką do noszenia, 600 ml.
od 23.68zł
netto
Cena katalogowa:
30.75zł
Dostępne od ręki: 2 869 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, szary |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø68×211 mm |
| Waga produktu | 128 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 38×38×49 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.