Totepex torba na zakupy z recyklingowanej bawełny
Cena katalogowa (netto): 5.36zł
Honnold Plecak RPET
Cena katalogowa (netto): 58.70zł
Rhodes Plecak RPET
AP800709-06
Cena katalogowa (netto): 53.66zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wodoodporny plecak z materiału RPET z główną komorą zapinaną na zamek, wyściełaną przegrodą na laptopa (13″), dolną komorą zapinaną na zamek i ukrytą kieszenią boczną. Z wyściełanymi plecami i szelkami. Wykonany z poliestru RPET 600D powlekanego poliuretanem, z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, niebieski |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 260×420×140 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43×42×38 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Rhodes Plecak RPET - niebieski | |
| 2026-05-06 | 180 |
| 2026-05-07 | 1500 |
| 2026-05-07 | 1320 |
| Rhodes Plecak RPET - czarny | |
| 2026-05-06 | 99 |
| 2026-05-07 | 1500 |
| 2026-05-07 | 1400 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196128 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.