Gallery 6 zestaw do rysowania
Cena katalogowa (netto): 2.01zł
Bianco nóż
Cena katalogowa (netto): 1.51zł
Revery kubek
AP862009-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bílý keramický hrnek, barevný uvnitř, 350 ml. Vygravírované logo je do barvy vnitřku. V dárkové krabičce.
od 14.64zł
netto
Cena katalogowa:
19.01zł
Dostępne od ręki: 260 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, czerwony, limonkowy, pomarańcz, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø81×95 mm |
| Waga produktu | 347.22222 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48.5×27.6×32.3 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Revery kubek - pomarańcz | |
| 2026-08-24 | 2016 |
| Revery kubek - ciemnoniebieski | |
| 2026-08-24 | 3024 |
| Revery kubek - limonkowy | |
| 2026-08-24 | 1008 |
| Revery kubek - czarny | |
| 2026-08-24 | 2016 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.