Polofi Trofeum
Cena katalogowa (netto): 72.67zł
SuboShop Plus A personalizowana torba na zakupy
Cena katalogowa (netto): 64.84zł
Reverest butelka izolowana
AP844070
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka o podwójnych ściankach, izolowana próżniowo ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, z termometrem dotykowym LED na wieczku. 500 ml Z wbudowanym akumulatorem USB. W zestawie kabel do ładowarki USB.
od 38.74zł
netto
Cena katalogowa:
50.31zł
Dostępne od ręki: 761 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø70×270 mm |
| Waga produktu | 366.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×30×40 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.