Gumbo Torba termiczna na zestaw do grillowania
Cena katalogowa (netto): 95.03zł
Skaland ozdoba choinkowa
Cena katalogowa (netto): 3.06zł
Restry S bawełniana torba na prezent
AP722522-10
Cena katalogowa (netto): 3.45zł – 3.46złZakres cen: od 3.45zł do 3.46zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na prezent z bawełny z recyklingu, zamykana na sznurek. Z charakterystyczną metką informującą o bawełnie z recyklingu. 100% bawełna z recyklingu, 120 g/m².
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3160 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, naturalny, niebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 100×140 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×25×46 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Restry S bawełniana torba na prezent - naturalny | |
| 2026-07-17 | 5000 |
| 2026-09-28 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.