Paralia torba plażowa lub na zakupy
Cena katalogowa (netto): 23.48zł
Restry L torba produktowa
Cena katalogowa (netto): 5.57zł – 5.59złZakres cen: od 5.57zł do 5.59zł
Restry M torba produktowa
AP722222-10
Cena katalogowa (netto): 4.01zł – 4.02złZakres cen: od 4.01zł do 4.02zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba wielokrotnego użytku z bawełny z recyklingu z zapięciem na sznurek. 100% bawełna z recyklingu, 120 g/m².
Ilość Cena netto |
49 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, naturalny, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 150×210 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×38×25 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Restry M torba produktowa - czarny | |
| 2026-08-17 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
791 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
199889 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
225930 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
43968 | 6000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.