Restry M torba produktowa
Cena katalogowa (netto): 4.01zł – 4.02złZakres cen: od 4.01zł do 4.02zł
Costry L torba / worek
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Restry L torba produktowa
AP722223-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba wielokrotnego użytku z bawełny z recyklingu z zapięciem na sznurek. 100% bawełna z recyklingu, 120 g/m².
od 4.29zł
netto
Cena katalogowa:
5.57zł
Dostępne od ręki: 6 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, naturalny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 250×300 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 55×38×25 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Restry L torba produktowa - czarny | |
| 2026-07-17 | 3000 |
| Restry L torba produktowa - naturalny | |
| 2026-07-17 | 4000 |
| 2026-09-07 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.