Inuit plecak termiczny RPET
Cena katalogowa (netto): 38.24zł
Pressuto butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 17.33zł
Ressuto XL butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu
AP808229-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej z aluminiowym karabińczykiem, 750 ml.
od 13.60zł
netto
Cena katalogowa:
17.66zł
Dostępne od ręki: 1 304 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, srebrny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø73×256 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 78×39.5×28 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Ressuto XL butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu - czerwony | |
| 2026-09-25 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.