Flatlight zapalniczka
Cena katalogowa (netto): 2.24zł
Flintlight zapalniczka
Cena katalogowa (netto): 1.68zł
Ressuto butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu
AP808228-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej z aluminiowym karabińczykiem, 400 ml.
od 11.62zł
netto
Cena katalogowa:
15.09zł
Dostępne od ręki: 4 482 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, srebrny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø67×183 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 72×36.5×20.5 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Ressuto butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu - czerwony | |
| 2026-09-25 | 3000 |
| Ressuto butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu - niebieski | |
| 2026-05-08 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.