Sculptus kubek
Cena katalogowa (netto): 26.83zł
Caturra zestaw filiżanek do espresso
Cena katalogowa (netto): 48.63zł
Resip butelka RPET
AP800559-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka RPET z dopasowaną kolorystycznie pokrywką i silikonowym paskiem do noszenia, 500 ml. Nie nadaje się do napojów gazowanych.
od 7.66zł
netto
Cena katalogowa:
9.95zł
Dostępne od ręki: 2 380 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, jasnoniebieski, niebieski, pomarańcz, zielony |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø65×205 mm |
| Waga produktu | 82 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35.5×35.5×43 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Resip butelka RPET - biały | |
| 2026-09-02 | 5000 |
| Resip butelka RPET - pomarańcz | |
| 2026-09-02 | 3000 |
| Resip butelka RPET - czerwony | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| Resip butelka RPET - niebieski | |
| 2026-09-02 | 3000 |
| Resip butelka RPET - jasnoniebieski | |
| 2026-09-02 | 5000 |
| Resip butelka RPET - zielony | |
| 2026-09-02 | 5000 |
| Resip butelka RPET - czarny | |
| 2026-06-22 | 3000 |
| 2026-09-02 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.