Florida bambusowa stacja pogodowa
Cena katalogowa (netto): 36.89zł
Repuk Blank A6 notes RPU
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Renaslu butelka izolowana
AP808118-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka próżniowa o podwójnych ściankach, wykonana ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, z bambusową pokrywką. 500ml.
od 25.31zł
netto
Cena katalogowa:
32.87zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
18 680 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, czarny, czerwony, niebieski, srebrny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø70×220 mm |
| Waga produktu | 262.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39.5×32×49.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Renaslu butelka izolowana - biały | |
| 2026-05-08 | 8680 |
| 2026-08-07 | 5000 |
| 2026-09-25 | 5000 |
| Renaslu butelka izolowana - niebieski | |
| 2026-05-08 | 4000 |
| Renaslu butelka izolowana - czarny | |
| 2026-09-25 | 8000 |
| Renaslu butelka izolowana - srebrny | |
| 2026-05-08 | 3000 |
| 2026-08-07 | 3000 |
| 2026-09-25 | 3000 |
| Renaslu butelka izolowana - ciemno szary | |
| 2026-05-08 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.