Duonic Plecak piknikowy, termiczny RPET
Cena katalogowa (netto): 109.56zł
Westing Plecak twill RPET
Cena katalogowa (netto): 83.85zł
Rekan Duff torba sportowa z recyklingowanego płótna
AP800131-00
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba sportowa z płótna z recyklingu z główną komorą zapinaną na zamek, wewnętrzną kieszenią zapinaną na zamek i długimi uchwytami. 70% bawełny z recyklingu i 30% poliestru z recyklingu. Z charakterystyczną metką z bawełny z recyklingu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1332 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, naturalny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø250×500 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 56×30×41 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Rekan Duff torba sportowa z recyklingowanego płótna - niebieski | |
| 2026-07-10 | 2925 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.