Powrót do listy produktów
Trampolino długopis
Cena katalogowa (netto): 1.05zł
Reflex komin
AP826002-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Poliestrowy komin z odblaskową taśmą. Produkt przeznaczony wyłącznie do celów promocyjnych nie kwalifikuje się jako sprzęt ochrony osobistej.
od 9.27zł
netto
Cena katalogowa:
10.90zł
Dostępne od ręki: 287 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski, pomarańcz, żółty |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Wymiar produktu | 250×500 mm |
| Waga produktu | 41.2 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 70×30×32 cm |
| Kod celny | 6214300090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.