Refelt Meet A4 Teczka na dokumenty z filcu RPET
Cena katalogowa (netto): 37.45zł
Carbasa A4 teczka na dokumenty z płótna pochodzącego z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Refelt Meet A5 Teczka na dokumenty z filcu RPET
AP808273-77
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Teczka na dokumenty z filcu RPET w formacie A5 z przednią i wieloma wewnętrznymi kieszeniami organizacyjnymi. Z 20 kartkami w linie z papieru pochodzącego z recyklingu.
od 19.37zł
netto
Cena katalogowa:
25.16zł
Dostępne od ręki: 1 825 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary, szary |
|---|---|
| Materiał | Filc PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 174×225×14 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36×32×24.5 cm |
| Kod celny | 4820300000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Refelt Meet A5 Teczka na dokumenty z filcu RPET - ciemno szary | |
| 2026-09-22 | 1000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.