Miniboo mini parasol RPET
Cena katalogowa (netto): 36.34zł
Siduru długopis
Cena katalogowa (netto): 24.04zł
Redisha kubek
AP808135-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek jednościenny ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, 350 ml.
od 9.04zł
netto
Cena katalogowa:
11.74zł
Dostępne od ręki: 7 192 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, czarny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø78×108 mm |
| Waga produktu | 73.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 150 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×27×17 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.