LorryShine brelok
Cena katalogowa (netto): 4.36zł
RondoShine brelok
Cena katalogowa (netto): 4.36zł
RectoShine brelok
AP808269-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok w kształcie prostokąta, ze stali nierdzewnej z recyklingu z gumowanym wykończeniem. Ze specjalną powłoką do grawera lustrzanego.
od 3.36zł
netto
Cena katalogowa:
4.36zł
Dostępne od ręki: 17 803 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 32×53×2 mm |
| Waga produktu | 22 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 38×20×26 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.