Rebunny pluszowy królik RPET
Cena katalogowa (netto): 21.80zł
Tubby zestaw kredek
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Recrow pluszowy królik RPET
AP800634
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pluszowy kogut RPET z koszulką do nadruku z poliestru RPET.
od 16.79zł
netto
Cena katalogowa:
21.80zł
Dostępne od ręki: 3 844 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | żółty |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 53.88889 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 180 |
| Wymiary kartonu (cm) | 63×45×58 cm |
| Kod celny | 9503004100 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.