Powrót do listy produktów
Renaslu XL Butelka termiczna RSS
Cena katalogowa (netto): 53.11zł
Rebusta Subo Termos do sublimacji RSS
AP800064-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos próżniowy ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami, do nadruku sublimacyjnego, 500 ml.
od 25.83zł
netto
Cena katalogowa:
33.54zł
Dostępne od ręki: 3 980 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø70×246 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39×39×27.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.