Weaston zestaw piśmienniczy
Cena katalogowa (netto): 10.06zł
Forrex gra planszowa
Cena katalogowa (netto): 16.77zł
Rebix kosmetyczka
AP733643-04
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zapinana na zamek kosmetyczka z bawełny pochodzącej z recyklingu. Z charakterystyczną etykietą z bawełny pochodzącej z recyklingu.
od 3.87zł
netto
Cena katalogowa:
5.03zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, jasnoniebieski, róża |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 220×170×60 mm |
| Waga produktu | 22 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 300 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×46×46 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.