RalooCharge ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 32.42zł
Semeno Stick notatnik samoprzylepny z papieru nasiennego
Cena katalogowa (netto): 4.47zł
RaluMag magnetyczna ładowarka indukcyjna
AP800531-21
Cena katalogowa (netto): 42.56zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Magnetyczna szybka ładowarka indukcyjna (10W) w obudowie z aluminium pochodzącego z recyklingu. Kompatybilny z iPhone® 12 lub nowszym. Zawiera kabel ładowarki USB-C.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø56×6 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43×20×18 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.