Renergy ładowarka indukcyjna RABS
Cena katalogowa (netto): 27.95zł
Rewolt ładowarka indukcyjna / uchwyt na telefon RABS
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
RaluHold magnetyczna ładowarka indukcyjna
AP864035-21
Cena katalogowa (netto): 41.37zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Magnetyczna, szybka ładowarka indukcyjna (15 W) z pierścieniem na telefon komórkowy z aluminium pochodzącego z recyklingu i obudową z tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu. Kompatybilna z iPhonem® 12 lub nowszym. W zestawie kabel do ładowania USB-C.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1241 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø64×8 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37.5×54.5×27.5 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.