ShineKey Orb Brelok RPU
Cena katalogowa (netto): 4.70zł
CreaTea Mug niestandardowa torebka herbaty Earl Grey
Cena katalogowa (netto): 7.04zł
Ralhut brelok
AP800104-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok w kształcie domu, wykonany z recyklingowanego aluminium, z metalowym kółkiem.
od 1.72zł
netto
Cena katalogowa:
2.24zł
Dostępne od ręki: 17 325 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, srebrny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | 34×38 mm |
| Waga produktu | 4.9 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52.5×22×20 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.