Semeno Note notes z papieru nasiennego
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Elyra brelok / uchwyt na telefon
Cena katalogowa (netto): 3.00zł
Rabso uchwyt na telefon z ładowarką indukcyjną
AP800519-01
Cena katalogowa (netto): 65.96zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Uchwyt na telefon z tworzywa ABS z recyklingu z wbudowaną szybką ładowarką indukcyjną pokrytą bambusem (15 W). Zawiera kabel USB.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
563 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | ABS z recyklingu |
| Wymiar produktu | 83×83×21 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44.6×22.6×22 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Rabso uchwyt na telefon z ładowarką indukcyjną - biały | |
| 2026-07-10 | 2000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.